چرا عكاسان بهترين همسران دنيا هستند.؟

چرا با ازدواج با عکاس خوشبخت می شویم ؟

عکاس ها بهترین و جذاب ترین همسران روی زمین هستند

بهترین همسران روی زمین

 


چرا با ازدواج با عکاس خوشبخت می شویم ؟

عکاس ها بهترین و جذاب ترین همسران روی زمین هستند

عکاسان نگاه متفاوتی به زندگی دارند . این نگاه سبب می شود تا برای ارتباطات بلندمدت چون ازدواج به جذاب ترین افراد تبدیل شوند . هر چند عکاس ها بیشتر وقت خود را با دوربین سپری می کنند اما می تواند باعث شوند حواس شما روی هنر مورد علاقه شان متمرکز شود.

اگر همسرتان عکاس است ، به احتمال زیاد درباره چیزهایی که آنها را خاص و فوق العاده می کند ، مطلع هستید . با این حال خواندن این خصوصیات خوب سبب می شود تا درک کنید چقدر خوش شانس هستید . شخصی که همسرش یک عکاس است به راحتی می تواند قسم بخورد که زندگی اش همانند بسیاری از افراد دیگر خشک و خسته کننده نیست .

وقتی عکاس دوربینش را کنار خود می گذارد ، هر تجربه ای می تواند یک سوژه ماجراجویی باشد . با توجه به تمام مهارت ها و صفات طبیعی جای تعجب ندارد که خیلی از افراد معتقد باشند عکاس ها بهترین همسران روی زمین هستند .

عکاسان به جزئیات خیلی ریز توجه می کنند

آیا زندگی با فردی که متوجه تغییر مدل مو یا تغییر دکوراسیون منزل نمی شود ، خوشایند است ؟ یک عکاس هیچ وقت از جزئیات غافل نمی شود . او برای گرفتن بهترین عکس ها ساعات زیادی را صرف تجزیه و تحلیل هر چیزی می کند . پس همیشه خیال تان راحت باشد که همسر عکاس تان متوجه ریزترین تغییرات در ظاهر شما می شود .

در بهترین حالت از شما عکس می گیرند

عکاس حرفه ای می تواند بهترین نور و زاویه را برای عکس گرفتن تشخیص دهد . این کار به شما کمک می کند تا خود را از زاویه ی دیگری مشاهده کنید . بر طبق تحقیقات 85 درصد مردم خود را دست کم می گیرند . مطالعاتی در بریتانیا بیان می کند که زنان جوان بیشتر از دیگران از ظاهر خود ناراضی هستند . یک همسر عکاس که عکاس جذاب و فوق العاده ای از شما می گیرد ، راهی برای بالا بردن عزت نفس و اعتماد به نفس در شماست .

عکاسان افرادی قدردان هستند

عکاس خوب می داند که بهترین تصاویر از سه جزء الهام ، مهارت و شانس ساخته شده است. وقتی عکاس از صحنه های جذاب عکس می گیرد ، می داند این کار همانند حس قدردانی است . عکاسان توانایی درک این را دارند که هر بعد از زندگی آنها آمیزه ای از مهارت، الهام و شانس است .

بهترین همسران روی زمین

عکاسان شوخ طبع هستند

عکاسان توانایی خندیدن بالایی دارند . برای عکاسان حرفه ای گاهی پیش می آید که بعد از تمام شدن عکاسی از یک سوژه ، تمام عکس ها را پاک می کنند . تنها راه برای این که خود را سرزنش نکنند و از این بابت آسیبی نبینند ، این است که به اشتباهات و فرصت های از دست رفته شان بخندند . آنها این توانایی را دارند که در مقابل اشتباهات ساده زندگی لبخند بزنند و این یک ویژگی مثبت و مطلوب برای شریک زندگی تان است .

عکاسان جذابیت بالایی برای مردم دارند

پروفسور سکات بری کافمن در یک مطالعه نشان داده که عکاس ها بر اساس کارهای خلاقانه شان ، جذابیت بالایی در میان مردم دارند . دلایلی که عکاسان حرفه ای را جذاب تر از دیگران در بین مردم به تصویر می کشد ، خصوصیات شخصیتی آنهاست .

در هر چیزی زیبایی می بینند

عکاسان معتقند هر سوژه ای زیباست ؛ خواه یک گلزار رنگین باشد یا یک ساختمان مخروبه و قدیمی . آنها برای پیدا کردن زیبایی ها حتی در حاشیه های زندگی هم تلاش می کنند و این ویژگی مثبت هر روز را برای آنها جذاب تر می کند . همسر عکاس تان ، مسائلی را به شما یاد آوری می کند که هیچ وقت به آن فکر نکرده اید و حتی در بدترین روزهای زندگی شما را زیبا می بیند . با همراهی شریک زندگی عکاس تان ، از دست دادن زیبایی های زندگی و زیبایی های درون تان غیر ممکن خواهد بود .

عکاس ها همیشه به دنبال یادگیری هستند

هیچ کس همه مسائل را درباره هنر عکاس نمی داند . حتی کسانی که به عشق و علاقه خود به عکاس متعهد هستند ، همیشه به دنبال یافتن اطلاعات جدید در این باره می باشند . این تلاش در قالب خواندن کتاب های جدید ، رفتن به کلاس ، تجربه کردن فرآیندهای جدید و ثبت نتایج آن است .

داشتن همسری که همیشه دوست دارد اطلاعات جدیدی به دست آورد ، روابط شما را جذاب تر خواهد کرد . یک امتیاز خاص و ویژه است که همسرتان برای یادگیری مهارت های عاطفی ، زناشویی و کلامی علاقه مند خواهد بود و این مساله روابط شما را گرم و بهتر می کند .

بهترین همسران روی زمین

عکاسان به نیازهای دیگران توجه می کنند

یک عکاس همواره به دنبال این است که حال دیگران را در شرایط سخت و دشوار بهبود بخشد . مثلا عکاسانی که عکس های آتلیه ای می گیرند برای راحتی مشتریان شان ، با حساسیت بالا حالت های بدن آنها را تنظیم می کنند تا تصاویر خاص و زیبایی از آنها به ثبت رسانند . حساسیت شریک زندگی عکاس تان در زندگی به شما کمک می کند ، زیرا همسر شما با  احساسات تان هماهنگ تر خواهد شد و انطباق او با مشکلات در شرایط حساس نیز بهتر خواهد بود .

عکاس ها همه چیز را مستند می کنند

خیلی از مردم ناراحت هستند که از بخشی از زندگی و خاطرات شان عکس ندارند . وقتی شریک زندگی تان عکاس باشد شما در این باره هیچ نگرانی نخواهید داشت . عکاسان به ضبط هر رویداد و خاطره ای فکر می کنند و از بهترین لحظات زندگی شان عکس می گیرند . ثبت کردن خاطرات باعث حفظ روحیه شما می شود و می تواند یادآوری از شور مشترک در زندگی تان باشد .

عکاس ها خلاق هستند

عکاس برای رشد در حوزه فعالیت خود به خلاقیت نیاز دارد و خلاقیت او بیشتر از عکس هایش است . عکاس ها همیشه ایده های خلاقانه ای برای شاد کردن و سرزنده نگهداشتن رابطه عاشقانه در ارتباط با همسرشان دارند . آنها برای هر چیزی رویکردهای خلاقانه دارند ؛ از حل مشکلات گرفته تا چیدمان وسایل منزل !

خود را وقف این کار کرده اند !

عکاسی حرفه ای بسیار دشوار است . اگر شریک زندگی تان درآمد خود را از این حرفه به دست می آورد ، باید مطمئن باشید که می تواند همان گونه خود را وقف زندگی مشترکش با شما کند.
(اختصاصی بیست ستون:  )
محمدعلی سلطانی عکاس